Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення квартири пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціна утеплення квартири мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  1500 грн/м2
Мінвата 100 мм 1500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Калькулятор вартості утеплення Мелітополь

* розрахунок приблизний, за роботу та матеріал, точну вартість, може сказати майстри, після виміру на об'єкті

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Утеплення квартири ззовні дозволяє знизити тепловтрати, усунути протяги, захистити стіни від підвищеної вологості, грибка та плісняви. Компанія «ТеплоТехБуд» допоможе зробити ваше житло теплим і недоступним для поривчастого вітру та холоду. Утеплення мінватою, піноплексом, пінополіуретаном або пінопластом створить у приміщенні комфортну атмосферу та заощадить на оплаті комунальних рахунків.

Переваги співпраці з «ТеплоТехСтрой»

Замовляйте просто зараз утеплення пінопластом або іншим теплоізоляційним матеріалом у Мелітополі у досвідчених і навчених фахівців. Наша команда постійно вдосконалює навички, знайомиться із новими технологіями, застосовує спеціалізоване обладнання.

Ціна утеплення залежить від комплектуючих та утеплювачів, які обираються з урахуванням поверховості будівлі, її характеристик, року зведення, загального стану та фінансових можливостей клієнта.
Звернувшись до нас, ви отримаєте:
  • гарантію строком на 5 років;
  • консультування у будь-який час 24/7;
  • можливість оплати за послуги після здачі об’єкта;
  • вигідну вартість утеплення.
Якщо маєте питання, зателефонуйте до нас у будь-який зручний для вас час. Утеплення «під ключ» - вигідна та практична послуга!