Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року

Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 400 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 400 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  400 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  400 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  400 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  500 грн/м2
Мінвата 100 мм 500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Добре виконане утеплення фасаду - це не тільки спосіб заощадити на оплаті комунальних послуг, а й підвищення комфорту проживання, а також захист самої будівлі від несприятливих погодних умов. Неправильно утеплений фасад може призвести до утворення мікротріщин, промерзання стін та пошкодження цегли. Тому важливо довіряти утеплення професіоналам, щоб отримати максимальну ефективність та довговічність.

Фахівці "ТеплоТехБуд" мають багаторічний досвід утеплення фасадів. Ми працюємо лише з якісними матеріалами, що забезпечують надійну теплоізоляцію. Наші фахівці завжди дотримуються сучасних технологій, щоб гарантувати високу якість робіт.

Окрім цього, ми пропонуємо такі переваги:

  • Безкоштовний огляд об'єкта та складання детальної оцінки вартості робіт.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта та розробка оптимальних рішень.
  • Гарантія на всі види виконаних робіт.
  • Конкурентні ціни.
  • Дотримання термінів виконання робіт.

Якщо ви зацікавлені в утепленні фасаду вашого будинку чи офісної будівлі у Кривому Розі, не соромтеся звертатися до нас. Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання та допоможуть розробити індивідуальну пропозицію, яка буде відповідати вашим потребам та бюджету.

Ми цінуємо кожного клієнта та гарантуємо високу якість робіт. Звернувшись до нас, ви отримаєте надійного партнера у сфері утеплення фасадів.