Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 400 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 400 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  400 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  400 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  400 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  500 грн/м2
Мінвата 100 мм 500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Компанія «ТеплоТехСтрой» спеціалізується на утепленні приватних будинків у місті Кривий Ріг матеріалами від провідних світових виробників. Завдяки нашому досвіду, професіоналізму співробітників та індивідуальному підходу до кожного клієнта ми гарантуємо успішний результат та високу якість виконаних робіт.
Замовивши у нас всього лише раз утеплення пінопластом або іншим теплоізолятором, ви знайдете надійного і відповідального підрядника на довгі роки. Телефонуйте до нас просто зараз або заповнюйте заявку в режимі онлайн, і вас приємно здивує вартість утеплення, оперативність виконання замовлення, дружнє ставлення нашого персоналу, вигідні умови співпраці. Ми будемо раді бачити вас серед своїх клієнтів!