(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Вітаємо вас на сайті нашої компанії - 'ТеплоТехСтрой'. Ми пропонуємо послуги з утеплення фасадів будівель в Нікополі та навколишніх районах.

Утеплення фасаду є важливою процедурою, яка дозволяє зберегти тепло в приміщенні і знизити витрати на опалення. Також воно покращує зовнішній вигляд будівлі, захищає її від атмосферних впливів і продовжує її експлуатаційний термін.

Наша компанія має багаторічний досвід у сфері утеплення фасадів. Ми використовуємо тільки найсучасніші матеріали та технології, що гарантує високу якість наших робіт.

Переваги утеплення фасадів в Нікополі з нашою компанією:

  • Професійний підхід: Наші спеціалісти професійно підходять до кожного проекту, забезпечуючи надійне та бездоганне виконання робіт.
  • Застосування сучасних матеріалів: Ми співпрацюємо тільки з надійними виробниками матеріалів для утеплення, що гарантує довговічність та якість робіт.
  • Гнучкі ціни: Ми пропонуємо конкурентні ціни на наші послуги, співвідношення ціни та якості намного перевищує очікування клієнтів.
  • Індивідуальний підхід: Ми прислухаємося до потреб кожного клієнта і пропонуємо оптимальне рішення для його будівлі.

Замовляючи утеплення фасаду в Нікополі з нами, ви отримуєте гарантію на виконані роботи та можливість звертатися до нас для післягарантійного обслуговування.

Не зволікайте, скористайтеся послугами нашої компанії вже сьогодні та забезпечте комфортні умови в вашому будинку чи офісі відповідно погодних умов.

Ми будемо раді допомогти вам з утепленням фасаду в Нікополі!