Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року

Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення фасаду в Мелітополі

Компанія ТеплоТехБуд пропонує послуги з утеплення фасадів у Мелітополі. Наша команда професійних фахівців із багаторічним досвідом готова надати високоякісні роботи з утеплення фасадів будь-якої складності.

Ми пропонуємо різні види матеріалів для утеплення фасадів, такі як мінеральна вата, пінопласт, екструдований пінополістирол та інші. Кожен матеріал має свої переваги, і ми допоможемо вам вибрати оптимальне рішення, виходячи з ваших потреб та бюджету. Наша компанія працює тільки з перевіреними постачальниками, що гарантує якість та надійність використовуваних матеріалів.

Процес утеплення фасаду включає кілька етапів. Насамперед проводиться огляд та оцінка стану фасаду будівлі, а також визначення найбільш ефективного методу утеплення у кожному конкретному випадку. Далі проводиться підготовка поверхні для нанесення утеплювача, встановлення та кріплення його до фасаду, а потім нанесення захисного шару. Ми виконуємо роботи з використанням передового обладнання та дотримуємося технологічних вимог, щоб забезпечити максимальну ефективність та довговічність утеплення.

Утеплення фасаду дозволяє значно знизити витрати на опалення, покращити мікроклімат у приміщенні та підвищити комфорт проживання.

Звернувшись до компанії ТеплоТехБуд, ви отримаєте якісне та надійне утеплення фасаду. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, професійне виконання робіт, дотримання термінів та розумні ціни. Наші фахівці завжди готові проконсультувати вас з усіх питань, пов'язаних із утепленням фасадів, та запропонувати оптимальне рішення для вашої будівлі.

Замовте утеплення фасаду в Мелітополі прямо зараз і створіть комфортне та енергоефективне приміщення за допомогою ТеплоТехБуд!