Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Утеплення приватних будинків уже давно стало затребуваною та популярною послугою. І не дивно, адже зовнішня теплоізоляція стін – це не просто примха, але радше необхідність.
  • По-перше, це можливість раціонально використовувати енергію та підвищити теплоефективність.
  • По-друге, це зниження витрат на комунальні платежі.
  • По-третє, це кращий спосіб захисту стін від негативних зовнішніх факторів і створення комфортної температури у приміщенні.
Компанія «ТеплоТехСтрой» займається утепленням мінватою, пінополіутераном, піноплексом та пінопластом найвищої якості із застосуванням найкращих провідних технологій. Наша команда досвідчених майстрів знає, що ефективне утеплення пінопластом і будь-яким іншим теплоізолятором, незалежно від способу монтажу – це комплексна робота з купою тонкощів, які важливо враховувати.

Тому після отримання замовлення ми ретельно підбираємо підходящі теплоізолятори, враховуючи матеріал фасаду та найкращий спосіб установки. Вас цікавить вартість утеплення у місті Буча, якісне виконання робіт з оптимальними витратами і ефективною технологією? Тоді наша компанія до ваших послуг! Крім того, у нас ви знайдете найвигідніші ціни утеплення приватного будинку.