Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Герметизація та утеплення балкона – найважливіші аспекти у створенні функціонального та комфортного приміщення. Тому до цього питання потрібно підійти відповідально та звернутися до компанії «ТеплоТехСтрой». Ми готові виконати утеплення мінватою, піноплексом, пінополіуретаном або пінопластом, надаючи високоякісні послуги.

Утеплення пінопластом або іншим утеплювачем дозволить вам значно економити на оплаті за електроенергію. Наші майстри беруться за проекти будь-якої складності, використовуючи матеріали від перевірених виробників, які служитимуть щонайменше 30 років.

утепление балкона

Утеплення «під ключ» від компанії «ТеплоТехСтрой»

На нашому сайті представлено портфоліо з роботами майстрів та відгуки вдячних клієнтів. До нас звертаються і нам довіяють, оскільки ми пропонуємо не лише доступні ціни утеплення, а й вигідні умови співпраці:

  • гарантію 5 років на виконані роботи;
  • безкоштовний виїзд замірника;
  • кредит на 36 місяців та розстрочку від 2 до 6 місяців;

Створіть комфортне приміщення та заощадьте сімейний бюджет завдяки нашим фахівцям, які виконають за невисокою вартістю утеплення вашого балкона чи лоджії у Бучі.