Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Більшість власників квартир замислюється про розширення житлоплощі за рахунок лоджій та балконів. При правильному виконанні всіх робіт ці приміщення можуть стати затишним і теплим місцем відпочинку, робочим кабінетом або міні-садом. До них відноситься і утеплення балкона, без якого не можна обійтися.

Ви скажете, що встановили якісні склопакети? Але їх недостатньо, якщо за вікном вітряна і сувора зима. Тому краще убезпечити себе і свій будинок від холоду, замовивши утеплення мінватою, пінопластом, пінополіуретаном або піноплексом у компанії «ТеплоТехСтрой».

утепление балкона

Утеплення балкона «під ключ» нашими фахівцями

Наша команда складається з досвідчених майстрів, які гарантують високу якість виконаних робіт та конкурентоспроможну вартість утеплення. Ми допоможемо створити комфортний мікроклімат, яким ви будете насолоджуватися впродовж років.

Замовляйте зовнішнє утеплення пінопластом або іншим теплоізоляційним матеріалом у Тернополі, заповнивши заявку на сайті. Ви можете отримати консультацію у наших менеджерів, уточнивши деталі щодо майбутнього проєкту. Остаточну ціну утеплення ви дізнаєтесь після того, як наш замірник відвідає ваш об'єкт (безкоштовно).