Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Ми спеціалізуємося на утепленні фасадів у Білій Церкві та пропонуємо якісні рішення для підвищення енергоефективності вашого будинку.

Навіщо утеплювати фасад?

Утеплення фасаду – це важливий крок у вирішенні проблем із теплоізоляцією. Погана теплоізоляція може спричинити значні втрати тепла, що призводить до збільшення витрат на опалення.

При утепленні фасаду ви зможете суттєво знизити енергоспоживання, покращити комфорт житла та скоротити витрати на опалення. Крім того, утеплення фасаду допоможе захистити стіни будівлі від несприятливих погодних умов, покращити звукоізоляцію.

Як відбувається утеплення фасаду?

Наша компанія пропонує різноманітні методи утеплення фасаду. Одним із найпопулярніших методів є зовнішнє утеплення, при якому утеплення стін здійснюється із зовнішнього боку.

У процесі утеплення фасаду ми використовуємо тільки високоякісні матеріали, такі як мінеральна вата, пінополістирол, екструдований пінополістирол та інші. Ми також пропонуємо різні варіанти обробки, які можуть бути обрані відповідно до ваших уподобань та стилю будівлі.

Переваги утеплення фасаду з ТеплоТехБуд

Звернувшись до нас, ви отримаєте низку переваг:

  • Дослідні фахівці, які проведуть комплексну оцінку та запропонують найбільш ефективні рішення для утеплення фасаду.
  • Використання тільки якісних матеріалів від провідних виробників.
  • Гарантія на виконані роботи.
  • Прийнятні ціни та індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  • Високий професіоналізм та відповідальність наших співробітників.

Якщо у вас виникли питання або ви бажаєте замовити утеплення фасаду в Білій Церкві, зв'яжіться з нами! Ми із задоволенням відповімо на всі ваші запитання та допоможемо вам з вибором оптимального варіанта утеплення фасаду.