Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення балкона є одним із первинних заходів, який необхідно виконати після ремонтних робіт, звісно, якщо балкон використовуватиметься як частина житлового приміщення. Також важливо підібрати надійного підрядника, якісні матеріали та доступні ціни утеплення, що гарантуватиме отримання бажаного результату. Щоб не залишити балкон холодним та не захищеним від негативних зовнішніх факторів, варто звернутися до послуг компанії «ТеплоТехСтрой».

утепление балкона

З нами недорого та якісно!

Наша команда фахівців із багаторічним досвідом та практикою готова виконати утеплення мінватою, пінопластом, пінополіуретаном та піноплексом. Оперативно і на найвищому рівні ми зробимо лоджію затишною та теплою, де вам буде комфортно перебувати у будь-яку пору року.

Ви можете замовити утеплення пінопластом або іншим теплозолятором, ураховуючи власні побажання та фінансові можливості. Обирайте часткове або комплексне утеплення, вартість якого зможете дізнатись у наших консультантів.

Вся контактна інформація наведена на сайті. У нас найбільш вигідні та доступні ціни утеплення, тому зверніться до наших менеджерів у Житомирі, і наш замірник абсолютно безкоштовно вирушить на об'єкт.