(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 від 400 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 від 400 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  від 400 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  від 400 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  від 400 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  від 500 грн/м2
Мінвата 100 мм від 500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення фасаду сайту компанії ТеплоТехСтрой

ТеплоТехСтрой є провідною компанією у сфері утеплення фасадів. Ми надаємо професійні послуги з утеплення фасадів для власників житлових і комерційних будівель. Наші висококваліфіковані спеціалісти забезпечують якісне та надійне утеплення, що покращує енергоефективність та комфортність приміщень.

Переваги утеплення фасаду

Утеплення фасаду є важливою складовою будь-якого будівництва або реконструкції. Воно має низку переваг, які варто враховувати:

  • Зниження витрат на опалення і кондиціонування повітря в будівлі. Утеплений фасад дозволяє скоротити споживання енергії, що призводить до менших платежів за комунальні послуги.
  • Підвищення комфорту. Утеплення фасаду покращує теплоізоляцію будівлі, запобігаючи прогріву приміщень взимку і перегріву влітку. Це створює комфортні умови для проживання або роботи.
  • Зменшення шуму. Утеплення фасаду допомагає знизити шумове забруднення в будівлі, що особливо актуально для об'єктів, розташованих у шумних зонах або поруч з дорогами.
  • Покращення зовнішнього вигляду будівлі. Утеплення фасаду дає можливість змінити зовнішній вигляд будівлі, надаючи їй нового стилю та естетичної привабливості.
  • Збереження конструкції будівлі. Утеплення фасаду допомагає захистити конструкцію будівлі від негативного впливу атмосферних явищ і вологості.

Послуги ТеплоТехСтрой

Наша компанія пропонує широкий спектр послуг з утеплення фасадів:

  1. Діагностика і оцінка стану фасаду. Наші фахівці проводять детальний аналіз фасаду будівлі та оцінюють рівень його теплозахисту.
  2. Вибір оптимального матеріалу. Ми рекомендуємо та надаємо кращі матеріали для утеплення фасаду, враховуючи вимоги замовника та характеристики будівлі.
  3. Проектування системи утеплення. Наші спеціалісти розробляють індивідуальний проект з урахуванням особливостей будівлі та потреб замовника.
  4. Професійний монтаж утеплювальних матеріалів. Ми виконуємо монтаж утеплювальних систем з високою якістю і точністю.
  5. Фінішне оздоблення фасаду. Ми надаємо послуги з фарбування, облицювання або іншого оздоблення фасаду для досягнення бажаного результату.

Ми гарантуємо високу якість та надійність виконання робіт з утеплення фасаду будівель. Наша компанія використовує тільки високоякісні матеріали та сучасні технології у своїй роботі. Ми прагнемо досягти повної задоволеності клієнтів і надаємо індивідуальний підхід до кожного проєкту.

Зверніться до ТеплоТехСтрой для утеплення фасаду своєї будівлі і переконайтеся в якості наших послуг!