Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення балкона складається з комплексу внутрішніх та зовнішніх робіт, які виконують промислові альпіністи компанії «ТеплоТехБуд». Понад 10 років наша команда займається утепленням мінватою, пінопластом, пінополіуретаном та піноплексом у Полтаві та по всіх містах України. Пропонуємо вигідні умови співпраці та ціни утеплення, дізнатися про які можна у наших менеджерів.

утепление балкона

В нас найрентабельніші розцінки на утеплення!

Вартість утеплення формується з урахуванням рівня підготовки команди промислових альпіністів, складності та обсягу майбутніх робіт, виду та кількості матеріалу, особливостей будівлі та балконної конструкції, що є важливішими за погодні умови та інші фактори.

Остаточну ціну утеплення пінопластом або іншим теплоізолятором ми зможемо озвучити після виміру та огляду об'єкту нашим фахівцем. Її ви оплачуєте лише після завершення всіх робіт одним платежем або оформивши розстрочку від 2 до 6 місяців чи кредит до 36 місяців.

Також ми укладемо договірну угоду та надамо вам гарантію строком на 5 років. Якщо у вас виникли питання, зв'яжіться з нашими консультантами у телефонному режимі або залиште заявку, і ми її розглянемо якнайшвидше.