Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Утеплення приватного будинку – це ефективний робочий комплекс, який може проводитися як під час експлуатації споруди, так і на етапі її будівництва. Правильно організоване утеплення мінватою, пінопластом, піноплексом або пінополіуретаном є гарантією створення затишної та комфортної атмосфери. Компанія «ТеплоТехСтрой» готова виконати утеплення пінопластом або іншим теплоізолятором вашого будинку «під ключ» у місті Суми та по всій Україні.

Для чого потрібно утеплювати приватний будинок?

Від грамотності складання кошторису та якості виконання робіт залежить багато чого:

  • створення всередині приміщення сприятливого мікроклімату: виключається утворення холодних плям, тріщин, містків холоду, поява конденсату та промерзання стін;
  • економія на опаленні та конденсуванні: вартість утеплення знаходиться на доступному рівні, тому окупається швидко, а ви зможете менше платити за комуналку, насолоджуватися теплом узимку та прохолодою влітку;
  • забезпечується захист фундаменту, даху, фасадів від грибка, плісняви та передчасної руйнації.

Ми пропонуємо конкуретні ціни утеплення, якісний матеріал, дотримання строків та умов договору.