Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення гаража пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 від 550 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 від 550 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  від 550 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  від 550 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  від 550 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 300 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення гаража мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  від 650 грн/м2
Мінвата 100 мм від 650 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

ТеплоТехСтрой - професійне утеплення гаражів

Якщо ви бажаєте зберегти оптимальну температуру в вашому гаражі та захистити його від холоду, утеплення гаража є важливим кроком для досягнення цільових результатів. Компанія "ТеплоТехСтрой" пропонує професійні послуги з утеплення гаражів, забезпечуючи високу якість та надійність всіх робіт.

Переваги утеплення гаража

  • Збереження оптимальної температури
  • Захист від перепадів температур
  • Економія на опаленні
  • Зниження вологості та уникнення конденсату
  • Забезпечення комфортних умов роботи
  • Збільшення терміну експлуатації гаражу

Технології утеплення гаража

"ТеплоТехСтрой" використовує найсучасніші технології утеплення гаражів. Ми пропонуємо використання різних матеріалів, таких як пінопласт, мінеральна вата, ізопласти та інші, для досягнення найкращих результатів. Вибір матеріалу залежить від ваших потреб та бюджету, а наші фахівці допоможуть вам обрати оптимальне рішення.

Наша команда спеціалістів виконає повне утеплення вашого гаражу - від обробки стін і стелі до утеплення вхідних воріт та вікон. Ми гарантуємо високу якість робіт та використання надійних матеріалів. Наші професіонали мають великий досвід у цій галузі та знають, як найкраще задовольнити потреби кожного замовника.

Якщо ви зацікавлені у професійному утепленні вашого гаражу, звертайтесь до компанії "ТеплоТехСтрой". Ми надамо вам всю необхідну інформацію та порадимо оптимальне рішення для вашого об'єкту. Зараз замовлення можна зробити онлайн на нашому сайті або зв'язавшись з нашими менеджерами за вказаними на сайті контактними номерами.