Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення фасаду в Сумах

Компанія «ТеплоТехБуд» пропонує послуги з утеплення фасадів у місті Суми та області. Наша команда професіоналів займається монтажем різних видів утеплювача.

Утеплення фасаду є актуальною послугою сьогодні. В умовах постійно зростаючих цін на енергоресурси забезпечення енергоефективності будівель стало пріоритетним завданням, утеплення фасадів дозволяє значно знизити витрати на опалення, забезпечуючи комфортні умови проживання.

Утеплення фасаду будівлі має безліч переваг. Однією з ключових переваг є економія енергоресурсів. Утеплений будинок вимагає набагато менше енергії для опалення, що відразу позначається на рахунках за комунальні платежі. Крім того, утеплення фасаду значно підвищує комфорт, оскільки забезпечує теплоізоляцію.

Важливою особливістю утеплення фасадів є також покращення естетичного зовнішнього вигляду, що надає сучасного та привабливого вигляду. До того ж, фасад, що утеплює, захищає стіни будівлі від агресивної дії зовнішніх факторів, таких як дощ, сніг, вітер, сонце та інші.

Послуги компанії «ТеплоТехБуд»

Компанія «ТеплоТехБуд» виконує всі види робіт із утеплення фасадів у місті Суми. Ми використовуємо лише якісні матеріали та продукцію перевірених виробників, щоб забезпечити довговічність та високу ефективність робіт.

Наші фахівці мають багаторічний досвід та кваліфікацію, щоб провести утеплення будь-якого типу та складності. Ми готові запропонувати вам різні варіанти утеплювача, щоб підібрати оптимальне рішення з урахуванням ваших вимог та бюджету.

Крім того, компанія «ТеплоТехБуд» надає додаткові послуги з ремонту та оздоблення фасадів. Ми здійснюємо проведення фасадних робіт будь-якої складності – від дрібного косметичного ремонту до повної реконструкції фасаду.

Вибираючи компанію «ТеплоТехБуд» для утеплення фасаду у Сумах, ви отримуєте гарантовану якість робіт, надійність та професіоналізм. Ми цінуємо кожного клієнта і завжди прагнемо перевершити його очікування.

Якщо ви хочете утеплити фасад у Сумах, зверніться до компанії «ТеплоТехБуд». Наші фахівці дадуть відповідь на всі ваші запитання, нададуть безкоштовну консультацію та допоможуть підібрати оптимальне рішення для вашого об'єкта.