Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Компанія «ТеплоТехСтрой» пропонує послуги з утеплення балконів у Бердянську та по всій Україні. Наша команда досвідчених майстрів готова виконати часткове або повне утеплення мінватою, піноплексом, пінополіуретаном або пінопластом.

Якщо почав утворюватися конденсат, на стінах і стелі з'явився грибок або пліснява, стіни почали промерзати або знизилася ефективність шумоізоляції, тоді вам обов'язково потрібно звернутися до нас. Замовляйте за вигідною вартістю утеплення балкона, щоб запобігти передчасному руйнуванню конструкції та захистити її від негативних зовнішніх факторів.

утепление балкона

Зазначимо, що утеплення пінопластом або іншим утеплювачем виконується тільки після скління балкона. Наша бригада ретельно ставиться до кожного етапу та підбору матеріалів, тому, незважаючи на низьку ціну утеплення, ви отримаєте якісно виконану роботу в обговорені строки.

Ми допоможемо перетворити ваш балкон на теплий та комфортний зимовий сад, робочий кабінет, зону відпочинку, дитячу ігрову. Оформляйте заявку онлайн або телефонуйте до наших менеджерів для оформлення замовлення та пам'ятайте, що утеплення балкона – це справа професіоналів.