Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Компанія «ТеплоТехСтрой» пропонує якісне утеплення балконів у Чернівцях та по всіх містах України досвідченими фахівцями з багаторічним стажем та високою кваліфікацією. У найкоротший строки ми готові виконати повну теплоізоляцію, яка закриє дрібні щілини та отвори, перекриє міжпанельні шви. Утеплення мінватою, пінопластом, піноплексом або пінополіуретаном збереже всередині приміщення тепло та підвищить захист стіни від негативних зовнішніх факторів.

утепление балкона

Чому з нами комфортно та вигідно?

Після того, як наша бригада закінчить утеплення пінопластом або іншим теплоізолятором, вона почне встановлювати сталеві відливи (за бажанням). Також ви можете замовити монтаж козирків, виготовлених з ондуліну чи міцної оцинковки.

Вартість утеплення прораховується індивідуально з урахуванням необхідних оздоблювальних та будівельних матеріалів, обсягу та складності виконуваних робіт, фінішного шару. До ціни утеплення не входить монтаж козирків та відливів. За більш детальною консультацією ви можете звернутися до наших менеджерів. Вся контактна інформація вказана на сайті.