Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення фасаду Бровари - ТеплоТехБуд

Компанія "ТеплоТехБуд" надає послуги з утеплення фасадів у Броварах та області. Наша команда професіоналів готова запропонувати вам високоякісні рішення, оптимальні для вашого будинку або комерційного об'єкта. Від правильно виконаного утеплення залежить енергоефективність та економія на опаленні.

Переваги утеплення фасаду

  • Теплоізоляція фасаду дозволяє суттєво знизити втрати тепла через зовнішні стіни, що призводить до економії на опаленні.
  • Утеплені стіни здатні зберігати оптимальну температуру та вологість усередині приміщення, що сприятливо позначається на комфорті всередині приміщення.
  • Утеплювач та оздоблювальні матеріали, що застосовуються під час утеплення фасаду, здатні значно знизити рівень шуму з вулиці.

Наша компанія пропонує повний спектр послуг з утеплення фасаду у Броварах:

  • Консультація та розрахунок необхідного обсягу робіт;
  • Вибір оптимальних матеріалів та технологій утеплення;
  • Підготовка фасаду перед утепленням;
  • Монтаж утеплювача та оздоблення стін;
  • Контроль якості робіт та гарантійне обслуговування.

Ми працюємо з перевіреними виробниками матеріалів, що дозволяє пропонувати нашим клієнтам лише надійні та якісні рішення для утеплення фасаду. Усі роботи виконуються досвідченими фахівцями з використанням професійного інструменту.

Якщо ви замислюєтеся про утеплення фасаду у Броварах, звертайтесь до нас. Ми запропонуємо вам оптимальне поєднання ціна-якість та гарантуємо високий рівень виконаних робіт.

Для отримання більш детальної інформації або для запису на консультацію, зв'яжіться з нами!