(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 400 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 400 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  400 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  400 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  400 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  500 грн/м2
Мінвата 100 мм 500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

ТеплоТехСтрой - компанія, що спеціалізується на утепленні фасадів в Кропивницькому і навколишніх районах. Ми маємо багаторічний досвід у цій галузі та пропонуємо високоякісні рішення для вашого будинку.

Наша команда професіоналів займається утепленням фасаду з використанням найсучасніших матеріалів та технологій. Ми пропонуємо широкий вибір утеплювачів та обмазочних сумішей, які допоможуть позбутися від проблем переохолодження або перегріву приміщень.

Наші фахівці завжди дотримуються всіх стандартів безпеки та якості, гарантуючи високий рівень задоволення від результату. Ми надаємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, допомагаючи підібрати оптимальне рішення для конкретного будинку.

Послуги

  • Утеплення фасадів будинків
  • Монтаж систем вентиляції
  • Облаштування гідроізоляції
  • Фарбування фасадів
  • Реконструкція фасадів