Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року

Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Чому потрібно утеплювати фасади?

Утеплення фасаду є важливою складовою у забезпеченні комфортного мікроклімату всередині будинку чи будівлі. Недостатня теплоізоляція фасаду призводить до великих тепловтрат і, як наслідок, збільшення витрат на опалення. Крім того, погана теплоізоляція може викликати утворення конденсату та плісняви, що негативно позначається на здоров'ї мешканців чи співробітників.

Переваги утеплення фасаду

  • Зменшення витрат на опалення та кондиціювання
  • Підвищення тепло- та шумоізоляції
  • Поліпшення енергетичної ефективності будівлі
  • Запобігання утворенню цвілі та конденсату
  • Підвищення вартості нерухомості

Види утеплення фасадів

У компанії "ТеплоТехБуд" ми пропонуємо різні види утеплення фасадів, включаючи:

  1. Мінеральна вата. Це один із найпопулярніших матеріалів для теплоізоляції фасадів. Мінеральна вата має відмінні тепло- та звукоізоляційні властивості і стійка до вологи.
  2. Пінопласт. Даний матеріал має низьку теплопровідність і добре справляється із завданням утеплення фасадів. Пінопласт має також легкість в установці та доступну ціну.
  3. Екструдований пінополістирол. Цей матеріал відрізняється підвищеною щільністю та міцністю, що дозволяє використовувати його в умовах підвищеного навантаження.

При замовленні у нас послуги з утеплення фасаду, ви можете бути впевнені у високій якості послуг. Наша команда професійних майстрів проведе необхідний аналіз та підбере оптимальний варіант утеплення фасаду для вашої будівлі. Ми пропонуємо як комплексні рішення щодо утеплення, так і окремі послуги, включаючи монтаж утеплювача та оздоблення фасаду.

Не відкладайте утеплення фасаду на потім! Зв'яжіться з нами вже сьогодні та отримайте якісні послуги з утеплення фасаду в місті Кропивницький. Ми гарантуємо високий рівень професіоналізму, доступні ціни та довговічність утеплення.