Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення балкона пінопластом

Пінопласт 100мм М35 16кг/м³ (матеріали + робота) від 18000 грн за балкон під ключ
Графітовий пінопласт 100мм 16кг/м3 (матеріали + робота) від 24000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка 165 гр, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), силіконова фасадна фарба Ceresit, козирки та відливи.


Ціни утеплення балкона мінватою

Мінвата 100 мм 135кг/м³ (матеріали, робота) від 30000 грн за балкон під ключ

У вартість утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали:мінвата, склотканина сітка 165гр, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Повне утеплення балкона (стеля, підлога, стіни) дозволить отримати справді затишне та тепле додаткове приміщення, яке можна використовувати для різних цілей. Часткове утеплення мінватою або іншим теплоізолятором може повністю не виправдати бажаних результатів.

Вам вирішувати, який варіант обрати, у будь-якому випадку, фахівці компанії «ТеплоТехСтрой» виконають роботу на найвищому рівні і неодмінно вчасно. Наша досвідчена бригада здійснює утеплення пінопластом, мінватою, пінополіуретаном та піноплексом – екологічними та якісними матеріалами.

утепление балкона

Вони забезпечать захист приміщення від холоду, відмінну шумоізоляцію, збережуть тепло та служитимуть довгі роки. Ціни утеплення у нас найдоступніші, а гарантія та якість – найвищі. Тому просто зараз пишіть або телефонуйте до наших менеджерів для замовлення виїзду замірника (безкоштовно).

Остаточну вартість утеплення ви дізнаєтесь після складання кошторису. Якщо вас все влаштує, тоді ми укладемо договір, і наші фахівці почнуть працювати. Ви отримаєте гарантію на 5 років, можливість оформлення кредиту на 36 місяців або розстрочки від 2 до 6 місяців. Довірте свій будинок справжнім професіоналам!