Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення квартири пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціна утеплення квартири мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  1500 грн/м2
Мінвата 100 мм 1500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Калькулятор вартості утеплення Миколаїв

* розрахунок приблизний, за роботу та матеріал, точну вартість, може сказати майстри, після виміру на об'єкті

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Утеплення квартири є необхідним у разі, якщо температура у приміщенні опускається нижче норми у холодну пору року. Це стосується не тільки старих споруд, але й новобудов. Утеплення пінопластом, мінватою, пінополіуретаном або піноплексом може знадобитися через розгерметизацію міжпанельних швів, появу тріщин, руйнування стін або порушення технології будування.

Чому варто звернутися до компанії «ТеплоТехСтрой»?

Будь-які деформації у будівлі стають причиною проникнення холодного вітру та підвищення вологості, через яку на кутових стінах і відкосах з’являється грибок. Для усунення цих проблем застосовується утеплення мінватою, пінополіуретаном, пінопластом або піноплексом.

Звернувшись до нас, ви гарантовано отримаєте:
  • невисоку вартість утеплення;
  • гарантію строком на 7 років;
Зауважимо, що у ціну утеплення не входить виїзд замірника, оскільки послуга є повністю безкоштовною. Зателефонуйте до нас, якщо виникли питання, або оформлюйте заявку в режимі онлайн. Ми пропонуємо свої послуги у Миколаєві та інших містах України.