Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року

Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.

Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Утеплення фасаду – це важливий етап у будівництві та ремонті будівель. Вона дозволяє зберегти комфортний клімат усередині приміщень та знизити енерговитрати на опалення. Компанія ТеплоТехБуд надає професійні послуги з утеплення фасадів, які гарантують надійний захист від холоду, вологи та шуму.

Наша компанія працює з усіма видами фасадних матеріалів. Ми пропонуємо різні технології утеплення, включаючи мінеральну вату, пінополістирол, декоративні облицювальні матеріали. Ми підберемо оптимальний варіант утеплення з огляду на ваші потреби.

Утеплення фасаду в Івано-Франківську виконується нашими досвідченими фахівцями, які мають професійні навички та знання в даній галузі. Ми використовуємо сучасне обладнання та матеріали, які відповідають сучасним вимогам енергоефективності та екологічності.

Ми готові проконсультувати вас з питань утеплення фасаду та надати детальну інформацію про наші послуги. Зв'яжіться з нами за вказаним телефоном або заповніть форму зворотнього зв'язку на нашому сайті, і наш спеціаліст зв'яжеться з вами найближчим часом.