Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення квартири пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціна утеплення квартири мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  1500 грн/м2
Мінвата 100 мм 1500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Калькулятор вартості утеплення Хмельницький

* розрахунок приблизний, за роботу та матеріал, точну вартість, може сказати майстри, після виміру на об'єкті

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Утеплення квартири є актуальним питанням для жителів України. З часом на будівлі з’являються тріщини та міжпанельні шви, які стають причиною зниження температури у приміщенні з насанням зимових холодів. Для того щоб уникнути появи плісняви та підвищення вологості у житлі, компанія «ТеплоТехБуд» наполегливо рекомендує виконати утеплення мінватою, пінополіуретаном, піноплексом або пінопластом стін ззовні.

Що ми готові запропонувати?

Наша команда досвідчених спеціалістів готова якісно та вчасно виконати зовнішнє утеплення пінопластом та іншим теплоізоляційним матеріалом, дотримуючись установлених норм монтажу. Зауважимо, що вартість утеплення розраховується індивідуально з урахуванням загальної площі об’єкта, кількості матеріалів, складності проведення робіт тощо.

Ми пропонуємо не тільки конкурентоспроможні ціни утеплення, але також якісне виконання замовлення. З нашою допомогою ви зможете забути про теплові втрати, промерзання стін, грибок та «космічні» квитанції за електроенергію. Зв’яжіться з нами будь-яким чином та отримайте докладну консультацію про розцінки та методи утеплення фасадів у Хмельницькому та інших містах країни.