Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Вам потрібне якісне утеплення приватного будинку? Тоді компанія «ТеплоТехСтрой» до ваших послуг! З вами працюватимуть справжні професіонали, які мають багаторічний досвід і безцінні знання, отримані на спеціальних навчальних курсах. Ми готові в обговорені строки виконати утеплення пінопластом, мінватою, пінополіуретаном або піноплексом у місті Луцьк, застосовуючи найкращі технології та обладнання.

Етапи реалізації вашого замовлення

  • На сайті або в телефонному режимі залиште свою заявку, і ми обов'язково зв'яжемося з вами для уточнення деталей замовлення.
  • Наш замірник безкоштовно вирушить на об'єкт для зняття всіх необхідних для роботи замірів.
  • Консультанти допоможуть визначитися з матеріалом, враховуючи особливості будівлі, ваші фінансові можливості та переваги.
  • Розрахуємо вартість утеплення та складемо детальний кошторис.
  • Укладемо договір та перейдемо до роботи.
  • Після отримання готового об'єкта ви вносите оплату.

Наша команда більше 10 років виконує утеплення мінватою, піноплексом, пінопластом та пінополіуретаном вищої якості, тому гарантуємо, що фасад будинку буде під надійним захистом багато років. Дізнатись орієнтовні ціни утеплення можна у наших менеджерів.