Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Замовити утеплення приватного будинку в Миколаєві може кожен власник. Сьогодні ця послуга є досить актуальною, тому важливо вибрати надійного та відповідального підрядника. Щоб не витрачати час та сили на пошук, вам варто відразу звернутися до компанії «ТеплоТехСтрой».

Чому ми найкращі у своїй справі?

Наші фахівці виконають оперативно та якісно утеплення пінопластом, мінватою, піноплексом або пінополіуретаном. Пам'ятайте, що зовнішнє утеплення гарантує зниження витрат на опалення, а отже, збереження вашого бюджету. Команда досвідчених майстрів пропонує доступні ціни утеплення та комплексно підходить до виконання поставленого завдання.

Ви можете оформити заявку в режимі онлайн на сайті або зв'язатися з нашими менеджерами у телефонному режимі. Після детального обговорення проекту наш замірник вирушить на об'єкт для отримання необхідних замірів. Утеплення мінватою та іншим утеплювачем виконується після підписання договору. Зазначимо, що вартість утеплення клієнт оплачує лише після завершення всіх робочих процесів.