(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

ТеплоТехСтрой - компанія з багаторічним досвідом у сфері утеплення фасадів у місті Полтава. Ми пропонуємо якісні послуги з утеплення будівель будь-якого типу за доступними цінами.

Наша команда фахівців володіє всіма необхідними знаннями і навичками для проведення робіт з утеплення фасаду. Ми використовуємо сучасні технології та матеріали, що гарантують надійність і довговічність результата.

Звертаючись до нас, ви отримаєте індивідуальний підхід до кожного проекту, професійну консультацію і виконання робіт у найкоротші терміни. Ми завжди враховуємо усі побажання та вимоги клієнтів, щоб задовольнити їх потреби повністю.

Послуги

  • Утеплення фасаду будинку
  • Виконання ремонтних робіт
  • Модернізація систем опалення
  • Штукатурні роботи
  • Фарбування фасаду

Наша компанія пропонує повний спектр послуг з утеплення фасаду будь-яких об'єктів, будь то житлові або комерційні будівлі. Ми володіємо досвідом у роботі з різними матеріалами, такими як мінеральна вата, пінопласт, дерев'яні плити тощо.

Наші спеціалісти відповідають за професійний монтаж утеплювача, забезпечуючи ефективну теплоізоляцію будівлі. Ми також виконуємо ремонтні роботи, модернізуємо системи опалення та здійснюємо штукатурні роботи для досягнення повного оновлення фасаду.

 

Зв'яжіться з нами для отримання безкоштовної консультації та оцінки робіт з утеплення фасаду вашої будівлі.