Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення фасада пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 600 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  600 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  600 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення фасада мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  700 грн/м2
Мінвата 100 мм 700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 

Компанія ТеплоТехБуд спеціалізується на утепленні фасадів у місті Полтава та пропонує професійні послуги з утеплення та ремонту фасадів будь-якої складності.

Утеплення фасаду - це важлива частина ремонту та модернізації будівель, яка дозволяє суттєво знизити тепловтрати та покращити енергоефективність будівлі. Правильне утеплення зберігає тепло в будинку, заощаджує витрати на опалення. Компанія ТеплоТехБуд має багаторічний досвід і використовує сучасні технології для досягнення найкращих результатів в утепленні фасадів.

Переваги утеплення фасаду

  • Знижує втрати тепла, що дозволяє суттєво заощадити на оплаті за опалення та кондиціювання повітря.
  • Дозволяючи зберегти комфортну температуру в приміщенні цілий рік.
  • Запобігає проникненню вологи, запобігаючи появі плісняви та грибка, які можуть завдати шкоди будівлі та здоров'ю людей.
  • Покращує звукоізоляцію будівлі, що дозволяє створити тихий та спокійний простір усередині приміщення.
  • Надає можливість змінити зовнішній вигляд будівлі, надавши їй сучасного та естетичного вигляду.

Компанія ТеплоТехБуд надає комплексні послуги з утеплення фасадів, включаючи вибір оптимального утеплювача, професійну обробку поверхні, монтаж утеплювача та фінішний декоративний шар. Ми працюємо з перевіреними та надійними матеріалами, які забезпечують довговічність, надійність та відмінні результати.

Якщо ви хочете утеплити фасад у Полтаві, зверніться до компанії ТеплоТехБуд. Наші фахівці проведуть професійну оцінку стану фасаду, розроблять індивідуальне технічне рішення та виконають утеплення у найкоротші терміни. Ми гарантуємо якісну роботу та відмінний результат.