Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціни утеплення будинку пінопластом 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 500 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  500 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  500 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціни утеплення будинку мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  600 грн/м2
Мінвата 100 мм 600 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 120грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Власники приватних секторів, на відміну від власників квартир, можуть власноруч контролювати та регулювати витрати електрики та газу. З одного боку, це добре, тому що є можливість заощадити гроші, але з іншого – не всі врахували цей момент під час будівництва. Більшість споруд від самого початку не відповідають нормам теплопровідності або вже зношені. Виходить, що опалюється вулиця.

Вирішити цю проблему допоможе компанія «ТеплоТехСтрой», виконавши утеплення приватних будинків, дотримуючись усіх норм та правил монтажу теплоізоляційного матеріалу. Ви платите тільки один раз і мінімум на 20-30 років забуваєте про холодні кімнати, вогкість, плісняву, грибок тощо. Ми готові швидко та якісно реалізувати утеплення мінватою, піноплексом, пінополіуретаном або пінопластом.

Чому варто замовити роботи у нас?

Наша команда складається з будівельників із колосальним досвідом фасадних робіт, які спеціалізуються на декоративній штукатурці. Вони обережно і вчасно виконають утеплення пінопластом або іншим матеріалом, використовуючи найкращі технології та спеціальне обладнання.