Зміст:
- Особливості різних методів утеплення фасаду.
- Про компанію ТеплоТехСтрой.
- Ціни на утеплення фасаду квартир та приватних будинків.
Правильно підібрані теплоізоляційні матеріали та технологія утеплення фасаду будинку захистять приміщення від промерзання взимку та допоможуть зберегти оптимальну температуру влітку.
Від специфіки роботи залежать комфортні умови проживання та мікроклімат у кімнатах, тому дуже важливо вибрати відповідний спосіб теплоізоляції. Найбільш поширеними вважаються два методи утеплення: мокрий та сухий (або вентильований). Критерієм вибору матеріалів та способів монтажу є технічні характеристики будови, умови зовнішнього середовища та інші параметри, які ми докладно розглянемо у цій статті.
Особливості різних методів утеплення фасаду.
Для того, щоб правильно утеплити житло, на першому етапі слід визначитися з технологією та теплоізоляційними матеріалами. Найчастіше з цією метою використовуються пінопласт, пінополістирол та мінеральна вата. Не менш важливими є і способи теплоізоляції:
1. "Мокрий" метод:
Ця технологія отримала свою назву через змішування використовуваних сухих будівельних матеріалів, наприклад, клею для утеплювача або штукатурки з водою. Плити мінеральної вати або пінополістиролу кріплять на стіни, після чого армують і виштукатурюють. Залежно від виду, "мокрий" фасад може бути легким або важким:
- Легкі штукатурні системи користуються найбільшою популярністю та мають відносно невисоку вартість. Полегшена конструкція складається з теплоізоляційних матеріалів, зафіксованих за допомогою кріплень та полімерцементного клею, оздоблювального покриття (яке також виконує захисну функцію) та набору допоміжних елементів: алюмінієвих профілів, матеріалів для ущільнення/герметизації ізоляції тощо.
- Важкі системи відрізняються потовщеним шаром зовнішньої штукатурки, який може досягати 50 мм. Це суттєво збільшує термін експлуатації та підвищує стійкість матеріалів до механічного впливу. Для кріплення використовуються анкери, дюбелі та арматурні сітки, які забезпечують рухливість плит, запобігають деформації штукатурного шару та утеплювача.
Переваги методу:
- високий рівень теплоізоляції стін;
- застосування легких конструкцій, що захищають, без втрати теплостійкості;
- надійна звукоізоляція;
- монтаж на огороджувальні поверхні різних видів: монолітні, збірні, комірчастий бетон, цегла та ін.
- вдалий вибір для "ослаблених" поверхонь, наприклад старої цегляної кладки.
2. "Сухий" метод або вентильований фасад:
Головна особливість способу - наявність повітряного прошарку між облицюванням та теплоізоляційними матеріалами, що забезпечує системі хорошу вентиляцію. Після закріплення утеплювача він накривається спеціальною паропроникною мембраною, яка захищає конструкцію від потрапляння води, але не перешкоджає випаровуванню вологи.
Каркас дозволяє приховати практично будь-які дефекти поверхонь, тому стіни не потребують попереднього очищення та підготовки. У разі потреби теплоізоляція розбивається на кілька етапів, що не завжди можливо при виборі “мокрої” технології.
Як і "мокрий" варіант, метод буває легким та важким:
- Для легких систем утеплення використовуються оздоблювальні матеріали, що мають невелику вагу, наприклад різнорозмірні панелі або дошки. Їх прикріплюють до каркасу металовиробами, прибивають або прикручують. Такий спосіб чудово підходить для будівель будь-якого типу.
- Важкий аналог передбачає застосування матеріалів великої ваги, наприклад, кам'яних або керамогранітних плит. Такий каркас відрізняється високою міцністю та може витримувати значні навантаження. Закріплення елементів облицювання відбувається за допомогою спеціальних кронштейнів. Оскільки спосіб створює відчутне навантаження на будинок, він застосовується лише для будівель із міцними стінами.
Переваги методу:
- вентильована конструкція відрізняється надійністю та довговічністю;
- монтаж проводиться швидше, ніж при "мокрому" способі;
- можна зняти одну або кілька пошкоджених плит/блоків, не розбираючи всієї стіни;
- утеплювач постійно вентилюється струменем повітря, що рухається по зазору між матеріалами та фасадним оздобленням;
- вплив опадів на несучі конструкції та утеплювач є виключно неможливим;
- монтаж вентильованих фасадів можливий навіть на нерівних стінах.
Переваги утеплення фасадів у компанії “ТеплоТехСтрой”
Компанія “ТеплоТехСтрой” пропонує послуги з утеплення фасадів будівель як "сухим", так і "мокрим" методом на всій території України. Теплоізоляція допомагає зробити житло менш уразливим до перепаду температур, створити комфортну обстановку, заощадити на опаленні приміщень взимку та кондиціонуванні влітку. Це один із пріоритетних напрямів будівництва, оскільки значно покращує та підвищує експлуатаційні характеристики будівель.
Крім описаних вище переваг, утеплення фасадів має цілу низку додаткових переваг:
- забезпечує хорошу звукоізоляцію;
- пом'якшує негативний вплив довкілля на стіни будівлі;
- дозволяє реконструювати старі будівлі та приховувати недоліки поверхонь;
- запобігає розвитку цвілі та грибкових мікроорганізмів;
- герметизує шви та стики в панельних будинках;
- запобігає деформації стін під час усадки;
- своєчасно видаляє надмірну вологу.
Ми використовуємо лише сертифіковані та перевірені матеріали з бездоганними функціональними характеристиками, а також технології, що відповідають сучасним вимогам та пройшли випробування часом.
Вартість послуг залежить від кількох важливих факторів, у тому числі від техніки утеплення, вибору матеріалів, загального обсягу робіт, потреб у додатковому обладнанні та оснащенні.
Наші фахівці завжди готові проконсультувати вас по телефону, зробити замір площі (безкоштовно), а також скласти кошторис та допомогти у плануванні бюджету.