(097) 870-63-63
Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!
Як ефективно утеплити квартиру чи приватний будинок.

Зміст:


Утеплення стін у квартирі чи будинку – ефективний спосіб створення комфортного мікроклімату та умов проживання, збереження оптимального температурного режиму у житловому та нежитловому приміщенні. За допомогою утеплення можна легко вирішити одночасно кілька завдань: збільшити експлуатаційний термін стін (несучих), забезпечити відмінну герметизацію швів (часта проблема в панельних спорудах), покращити звукоізоляцію, запобігти розвитку цвілі та грибкових мікроорганізмів, здатних завдати істотної шкоди здоров'ю.

 

Які матеріали використовуються:


Утеплення стін користується величезною популярністю у споживчих колах. І не дивно, оскільки дозволяє значно заощадити на комунальних послугах, тарифи на які постійно підвищуються. Особливо це стосується опалення приміщення. Щоб забезпечити собі та рідним комфортні умови та не платити чималі гроші, варто замовити теплоізоляцію фасаду у компанії “ТеплоТехСтрой”.

Сьогодні можна зробити внутрішню та зовнішню теплоізоляцію. Найбільш практичним та вигідним варіантом вважається комбінація одразу двох видів, тому що вона гарантує максимально ефективний кінцевий результат. За інших обставин, краще віддати перевагу зовнішньому утепленню, що знижує можливість розвитку різних мікроорганізмів та цвілі, деформації стін і т.д. Цей вид теплоізоляції захистить від вуличного шуму та забезпечить комфорт.


Найбільш популярними матеріалами є:

  • Мінеральна вата – ідеальний варіант утеплення як для квартири, так і для будинку. Характеризується підвищеною безпекою та гнучкістю, мінімальною теплопровідністю та відмінними теплоізоляційними властивостями, стійкістю до утворення цвілі та відсутністю необхідності обробки спеціальними захисними складами;
  • Пінопласт – матеріал, який викликає найбільше суперечок завдяки здатності шумопоглинання та невисокій вартості. Не піддається негативному впливу ультрафіолету та різким температурним перепадам, відрізняється довговічністю та незначною вагою. Однак має крихку структуру, тому під впливом зовнішніх механічних факторів може почати деформуватися;
  • Пінополіуретан – матеріал високої якості з підвищеними теплозберігаючими властивостями та високою щільністю. Але характеризується незначною стійкістю до появи цвілі;
  • Пінополістирол екструдований – однією з головних переваг матеріалу є підвищена опірність до займання. Він міцний та надійний, не уражається різними мікроорганізмами. Однак при систематичному впливі ультрафіолетового випромінювання може втратити свої цінні характеристики.

Кожен з представлених матеріалів має індивідуальні переваги та недоліки. Більш детально ознайомитись з кожним видом можна у нашій статті, щоб зробити найбільш правильний вибір з урахуванням особливостей кімнати/будинку. 


Внутрішнє та зовнішнє утеплення.


В основному фахівці рекомендують проводити одночасно внутрішню та зовнішню теплоізоляцію, тим самим досягаючи максимально ефективного результату. При небажанні проведення масштабних робіт слід зупинитися на зовнішньому утепленні.


1. Зовнішня теплоізоляція.

Виконується за допомогою двох основних методів:

  • «мокрий» – для приготування складу використовуються сухі будівельні матеріали, змішані із водою. Проводиться установка утеплювача на поверхні стіни з подальшим армуванням та штукатуркою;
  • «сухий» - передбачає створення між матеріалами та облицюванням спеціального повітряного прошарку, завдяки якому забезпечується максимальна вентиляція.

Сприяє створенню захисного шару, який запобігає впливу негативних зовнішніх факторів. Також зовнішнє оздоблення довше зберігає тепло, змінює естетику будівлі, забезпечує стабільну температуру у приміщенні.


2. Внутрішнє утеплення

Задіюється при неможливості використання першого методу через складну поверхню будівлі або небажання власника змінювати початковий вигляд будівлі.

Ознайомитись з «плюсами» та «мінусами» кожного способу можна тут.

«ТеплоТехСтрой» - команда висококваліфікованих спеціалістів!

Якщо вам потрібно утеплити будинок чи квартиру якісно, ​​оперативно та недорого - наша компанія до ваших послуг. Понад 10 років ми займаємося утепленням житлових та нежитлових споруд та приміщень, застосовуючи виключно сертифіковані матеріали.

Наша команда складається з профільних майстрів, які мають багаторічний стаж, безцінні знання та навички. Надаємо гарантію на виконану роботу – 7 років. Якщо виникли питання, ви завжди можете звернутися до наших менеджерів за детальною консультацією.

Вони із задоволенням допоможуть підібрати найбільш вдалий теплоізоляційний матеріал і нададуть всю необхідну інформацію щодо послуги, яка вас цікавить. Пам'ятайте, що тільки досвідчені фахівці зможуть виконати роботу на найвищому рівні та зроблять усе, щоб ви залишилися задоволені отриманим результатом.