Якісне та ефективне утеплення приватних будинків та квартир !!!

прайс від 1 січня 2024 року


Ціна утеплення квартири пінопластом за 1м2

Пінопласт 50мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 100мм 12кг/м3 700 грн/м2
Пінопласт 50мм 16кг/м3  700 грн/м2
Пінопласт 100мм 16кг/м3  700 грн/м2
Графітовий пінопласт 100мм  700 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту, дюбелення пінопласту грибочками, армування пінопласту склотканинною сіткою, фарбування в 2 шари.
Матеріали: не входить у вартість, пінопласт (пінополістирол), склотканинна сітка, клей для пінопласту, кріплення (грибочки), фасадна фарба, козирки та відливи від 400 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ціна утеплення квартири мінватою за 1м2

Мінвата 50 мм  1500 грн/м2
Мінвата 100 мм 1500 грн/м2

У вартість за 2 утеплення входить:

Роботи з утеплення: ґрунтування поверхні фасаду, закладання тріщин та міжпанельних щілин, наклеювання пінопласту/мінвати, дюбелення грибочками, армування склотканинною сіткою, нанесення кварц ґрунту Cerasit, нанесення декоративної штукатурки, фарбування в 2-3 шари.
Матеріали: не входить у вартість, мінвата, склотканина сітка, морозостійкий клей для мінвати, кріплення (парасольки з металевими цвяхами), силіконова фасадна фарба, козирки та відливи від 500 грн/м2 в залежності від якості та бренду, майстер допоможе підібрати оптимальний при замірі.


Ремонт фасаду та додаткові послуги:

Нанесення декоративної штукатурки "Короїд" "Баранчик" від 200 грн/м2
Демонтаж та монтаж решітки, підбір за розмірами від 2000 грн/шт
Заміна кронштейнів на кондиціонері + монтаж/демонтаж кондиціонера від 1000 грн/шт
Фарбування фасаду від 100 грн/м2
Ґрунтовка фасаду від 50 грн/м2

Калькулятор вартості утеплення Кам'янське

* розрахунок приблизний, за роботу та матеріал, точну вартість, може сказати майстри, після виміру на об'єкті

Виклик майстра на замір

Фото:
 
Незалежно від того, чи живете ви у монолітному, цегляному чи панельному будинку, у вас є можливість утеплити квартиру всередині та/або ззовні у місті Кам’янське. Спеціалісти компанії «ТеплоТехБуд» виконують оперативно та якісно різні методи утеплення мінватою, пінопластом, пінополіуретаном та піноплексом.

Чому варто звернутися у «ТеплоТехСтрой»?

Компанія "ТеплоТехСтрой" - надійний партнер для утеплення вашої квартири в Кам'янському. Наші досвідчені майстри гарантують використання лише високоякісних та сертифікованих матеріалів, а також надають довготривалу гарантію на всі надані послуги.

Звертаючись до нас, ви отримаєте безкоштовну консультацію та можливість відправити нашого фахівця на об'єкт для проведення всіх необхідних замірів.

Ми гарантуємо якість наших послуг завдяки роботі кваліфікованих спеціалістів, чіткому виконанню робіт у визначені терміни та оплату за роботу після здачі об'єкта за фактом виконання робіт.

Вартість наших послуг з утеплення квартир адекватна та обґрунтована, і формується з урахуванням типу та методики теплоізоляції, необхідності в додатковому обладнанні, вибору матеріалів та інших факторів.

Не гайте часу, звертайтеся до нас і отримуйте ефективне утеплення вашої квартири в Кам'янському швидко та з дотриманням всіх необхідних норм для створення комфортних умов проживання.